Летимо в Берлін за 22 євро в один бік

Вильоти влітку (червень-липень), тому є надія, що кордони з ЄС до того часу відкриють для українських туристів. 

Берлін – найбільше місто Німеччини і заодно всього Євросоюзу (після виходу Великої Британії з ЄС). Має особливу історію, так як 27 років він був частиною двох різних держав – НДР і Західним Берліном.  Спосіб і рівень життя в двох різних частинах Берліну дуже контрастували, тому за час поділу міста було зроблено тисячі спроб втекти до західної його частини. Після возз’єднання Німеччини у 1990-му році Берлін — загальнонімецька столиця.

Головне:

  • летимо в Берлін прямим рейсом з Києва або Одеси з авіакомпанією Ryanair у червні-липні.
  • переліт у новий сучасний аеропорт, який відкрився у жовтні 2020-го.
  • квитки з Києва можна взяти зараз за 22.9€ в один бік або 45.9€ в обидва. З Одеси дорожче – 23.9€ в один бік або 47.9€ в обидва.
  • у вартість включена лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.
  • зверніть увагу, Ryanair пропонує безкоштовно змінити дати квитків до 31 жовтня 2021-го. Тому в разі заборони польотів Ви зможете безкоштовно скористатися цією послугою.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Що подивитися в Берліні: Берлінська стіна, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, меморіал Голокосту, Шарлоттенбург, Червона ратуша, Берлінський зоопарк (найбільший у світі за кількістю тварин різних видів).

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  


Приклад бронювання квитків з Києва в Берлін:

Приклад бронювання квитків з Одеси в Берлін: 


Читайте також:

схожі