Київ – Лісабон за 75€ на квитки туди-назад літаком з WizzAir (для Wizz Discount)

 Прекрасна можливість злітати в Лісабон – місце, де закінчується європейський континент і починається безкрайній океан. MyCheapTrip знайшов для вас квитки до Португалії за 2,5 тисячі гривень в обидва боки. 

Лісабон – найзахідніша столиця Європи. Європейський континент обривається на мисі Рока недалеко від міста, а далі за ним тягнеться лише безкрайній Атлантичний океан. У Лісабоні не так багато історичних пам’яток – в 1755 році місто було майже повністю зруйнований землетрусом і викликаними ним цунамі і пожежами, але вже дуже скоро почало відроджуватися з руїн за проектом маркіза де Помбала. Тим не менш, в Лісабоні на кожному кроці можна зустріти пам’ятки з імперського минулого міста: величні собори, ошатні палаци, помпезні пам’ятники королям і маркізам.

Дати: 28 – 30 травня.

Вартість: 75 євро туди-назад для членів Wizz Discount. Для тих, хто не має членства в клубі, бронювання на травень поки не доступне.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування.

Як економити на купівлі квитків від WizzAir – читайте в матеріалі MyCheapTrip. 

Особливості польотів з цією авіакомпанією – читайте в матеріалі MyCheapTrip. 

MyCheapTrip радить при купівлі квитків користуватися карткою Monobank. Вам повернуть 3% від загальної суми покупки. Дуже вигідно! 


 Приклад бронювання Київ – Лісабон – Київ на 28-30 травня 2019 року за 75 євро:


Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі MyCheapTrip – секрети WIZZAIR – бронюємо квиток від 9 євро.


Читайте також: