Квитки у Берлін за 11€ в один бік прямим рейсом

Це ж просто вау-новина! Прямим рейсом можна злітати з Києва, Львова або Одеси в Берлін за копійки – від 359 грн в один бік. 

Берлін – найбільше місто Німеччини і друге найбільше місто ЄС після Лондона. Має особливу історію, так як 27 років він був частиною двох різних держав – НДР і Західним Берліном.  Спосіб і рівень життя в двох різних частинах Берліну дуже контрастували, тому за час поділу міста було зроблено тисячі спроб втекти до західної його частини. Після возз’єднання Німеччини у 1990-му році Берлін — загальнонімецька столиця.

Головне:

  • летимо в Берлін прямим рейсом зі Львова, Одеси чи Києва з авіакомпанією WizzAir уже у березні-квітні. 
  • квитки з Києва або Одеси можна взяти зараз за 11€ в один бік або 23€ в обидва для тих, хто має членство Wizz Discount Club. Якщо членства в дисконтному клубі немає квитки обійдуться дорожче (деталі – на скрінах нижче).
  • трохи дорожче – за 20€ в один бік можна взяти квитки зі Львовав обидва боки такий маршрут коштуватиме 40 євро.
  • у вартість включена лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Багаж: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Де купити: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті WizzAir. 

Що подивитися в Берліні: Берлінська стіна, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, меморіал Голокосту, Шарлоттенбург, Червона ратуша, Берлінський зоопарк (найбільший у світі за кількістю тварин різних видів).

Кордони: повністю вакциновані громадяни України можуть в’їхати до ФРН без нагальної потреби. Для такої категорії осіб чинними є зазначені вище загальні правила в’їзду. Щеплення має виконуватися однією з вакцин, зазначених на сайті Інституту ім. Пауля Ерліха. Вакцинація останньою необхідною дозою має бути здійснена мінімум за 14 днів до в”їзду. Подальшу інформацію Ви можете знайти на сайті Федерального міністерства внутрішніх справ.

Невакциновані громадяни України можуть в’їхати до ФРН за нагальної потреби (перелік відповідних умов є на сайті), надавши або 1) негативний результат тесту, або 2) довідку про одужання. Ця вимога стосується осіб старше шести років.

Тест на COVID-19 (тест на антигени або ПЛР-тест) потрібно пройти максимум за 48 годин до (запланованого) моменту в’їзду. В разі прибуття транспортом компанії-перевізника (напр., авіакомпанії) ПЛР-тест дозволяється пройти максимум за 48 годин до (запланованого) моменту початку перевезення (напр., часу вильоту); тест на антиген дозволяється також пройти максимум за 48 годин до (запланованого) моменту початку перевезення, якщо воно здійснюється компанією-перевізником.

Як купити квитки на сайті WizzAir

Транспортна система Берліна

Тут були два міжнародні аеропорти – Шенефельд і Тегель, проте обидва закрили минулого року у зв’язку з відкриттям нового Берлін-Бранденбург. Залізнична система Німеччини дуже розвинена, тому користуватися поїздами тут зручно, а от з автобусами більше проблем – у Берліні всього один автовокзал, рейси курсують з великими проміжками і з багатьма пересадками.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків з Одеси в Берлін:

Приклад бронювання квитків зі Львова в Берлін:

Приклад бронювання квитків з Києва в Берлін:


Читайте також:

схожі