Круто! У Белград за 26 євро в один бік

Демократичні ціни, цікава культура та смачна кухня – це все про Сербію. А звідти всього декілька годин на автобусі в Румунію, Боснію та Герцоговину або Угорщину.

Головне: 

  • квитки в один бік обійдуться в 26 євро, в обидва – 52 євро. 
  • найдешевші квитки є вже в червні-серпні. Є і на День незалежності. Проте купити авіабілети треба до 14 березня включно. 
  • переліт зі SkyUp.
  • це поки найнижча ціна на переліт в Белград, яку ми коли-небудь бачили.
  • перельоти виконуються двічі на тиждень з аеропорту “Бориспіль” в основний аеропорт Белграда –  “Нікола Тесла”.

Придбати квитки можна на офіційному сайті SkyUp або Kiwi

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг та сумарними габаритами до 115 см. За вибір місця та бортове харчування треба доплачувати, як і у всіх лоукостів. Але вода та соки на борту SkyUp безкоштовні!

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновники ті ж самі, що й у туроператора JoinUp.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків з Києва у Белград у червні:

Приклад бронювання квитків з Києва в Белград на День незалежності:

 


Читати також:

схожі