Канада виплатить по 3 тисячі доларів допомоги українцям

Канадський уряд виплатить українським біженцям одноразову фінансову допомогу: по 3 тис. канадських доларів на кожного дорослого і по 1.5 тис. доларів на кожну дитину до 17 років.

Головне:

  • українські біженці в Канаді зможуть отримати до 3 тисяч місцевих доларів допомоги;
  • йдеться про разову виплату людям, що виїхали в країну за програмою CUAET;
  • по 3 тис. канадських доларів виплатять на кожного дорослого і по 1.5 тис. доларів на кожну дитину до 17 років;
  • для отримання допомоги треба перебувати в Канаді фізично та мати місцевий банківський рахунок.

Три головні умови для отримання допомоги:

• перебуваєте в Канаді

• ваш в’їзд був схвалений за програмою CUAET

• ви маєте канадський банківський рахунок


Як податись на допомогу?

Процедура оформлення грошової допомоги складається з двох етапів – відкриття банківського рахунку і подача заявки. Відкриття банківського рахунку необхідне, тому що виплата буде здійснюватись прямо на нього. Для того, щоб відкрити банківський рахунок, вам потрібен паспорт і документ статусу тимчасового проживання – IMM1442. Цим документом вважається документ про кінцеву дату перебування (visitor record) або дозвіл на навчання (study permit) або дозвіл на роботу (work permit). У випадку українців це може бути work permit, який видадуть в аеропорту при прибутті. Документ IMM1442 повинен обов’язково містити відмітку, що ви перебуваєте в Канаді за CUAET. 

При подачі на фінансову допомогу вам потрібно буде вказати номер рахунку, транзитний номер філіала і номер установи. Детальніше про те, як відкрити банківський рахунок у Канаді читайте тут. Більшість банків вимагатимуть від вас номер соціального страхування SIN. Отримати SIN можна за посиланням.

Після відкриття банківського рахунку, можна подавати заявку. Разом з персональними даними, потрібно буде ввести:

  • унікальний ідентифікаційний номер клієнта (unique client identifier – UCI) – восьми- або десятизначний номер, що проставляється на візі, дозволі на роботу або дозволі на навчання;
  • номер документа IMM1442.

Перед подачею заявки перевірте вашу персональну та банківську інформацію. Для дорослих: ваше ім’я на IMM1442 повинне співпадати з ім’ям банківського рахунку. Для дітей: ім’ям банківського рахунку буде ім’я батьків або законних опікунів в Канаді.

Подати заявку онлайн можна натиснувши кнопку Apply online now за цим посиланням.

Після відправлення заявки ви отримаєте підтвердження на екрані, що надсилання успішне, і номер підтвердження. Збережіть цей номер про всяк випадок. 

Перерахунок коштів займе до 5 робочих днів. Іще 3-5 днів може знадобитися для відображення коштів на вашому рахунку. Кошти за дітей надійдуть на рахунки батьків.

Якщо вам необхідна допомога, можна зателефонувати на гарячу лінію 1-833-760-1162 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00, північноамериканський східний час. Є перекладачі на українську та російську.

Матеріал підготовлено за інформацією з сайту Visit.Ukraine.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.