Ювілейний розпродаж LOT: знижки на перельоти в Польщу, Азію та США

Польська авіакомпанія LOT оголосила розпродаж усіх авіаквитків в Польщу, Азію та США! Акція поширюється також і на рейси з України.

На честь свого 90-річчя авіакомпанія LOT оголосила про великий розпродаж квитків на всі напрямки! У продажу квитки з України в Польщу від 50 євро туди-назад, в Азію і США – від 406 євро за переліт в обидва боки.

Головне:

  • акція триватиме до 20 січня включно;
  • розпродаж актуальний для перельотів з 19 лютого до 31 травня 2019 року.
  • акція поширюється на рейси із Києва, Львова, Одеси, Харкова та Запоріжжя.
  • промокод вводити не потрібно.
  • у вартості найдешевших квитків в Польщу ручна поклажа 8 кг, вода та сандвіч, водночас квитки на міжконтинентальні рейси передбачають можливість перевезення багажу (23 кг), ручної поклажі, а також харчування на борту літака.

Перельоти в США виконуються з 1 пересадкою. 

Де придбати квитки: на сайті авіакомпанії. Радимо не купувати квитки у посередників задля уникнення сплати комісії.

Польські авіалінії LOT (PLL LOT) – найбільша польська авіакомпанія, утворена 1 січня 1929 року шляхом об’єднання діючих в країні авіаліній. Є власником підрозділів LOT cargo, LOT charter, засновником товариства EuroLOT. Входить до спілки авіаперевізників Star Alliance. Флот компанії складається з 37 літаків Boeing 787, Boeing 737-400 та Embraer (195, 175, 170). З картою маршрутів авіакомпанії можна ознайомитись тут. Авіакомпанія виконує регулярні рейси з п’яти українських міст.


 Приклад бронювання квитків на сайті LOT:

Приклад бронювання квитка Львів – Нью-Йорк за 225 євро: 

 


 Читати також: