ЯК ДЕШЕВО дістатися до Венеції (від 550 гривень)

Венеція – місто-мрія, вважається одним з найбільш незвичних та красивих міст світу. Щороку сюди приїжджають мільйони туристів. Не в останню чергу через те, що місто потроху йде під воду і скоро й зовсім може зникнути. 


Прямий переліт зі Львова з Ernest Airlines (найзручніший)

Ernest Airlines пропонує непоганий бюджетний варіант перельоту до Венеції. Дешеві квитки потрібно купувати за 3 місяці наперед. На час написання матеріалу (кінець серпня 2018) найдешевші квитки були на початок грудня – 39 євро. А от повернутися назад обійдеться трохи дорожче – від 45 євро за одного. Враховуючи те, що авіакомпанія вважає себе лоукостером, у вартість квитків включена лише ручна поклажа, безкоштовне харчування на борту так саме відсутнє. 

Вартість: від 39 євро в один бік, 84 євро – туди-назад.

Час в дорозі: 2 години.

Важливо: головний аеропорт імені Марка Поло, в якій літає Ernest Airlines, знаходиться в 8 кілометрах від центру міста. Доїхати туди можна на автобусі, заплативши 8 євро в один бік або 15 євро – туди-назад. АЛЕ білет в обидва боки діє лише 3 дні, тому якщо їдете у Венецію на довший термін, майте це на увазі і купуйте квитки лише в один бік.

Приклад бронювання квитків Львів – Венеція – Львів з Ernest Airlines: 


Переліт з WizzAir з Румунії

Найдешевші варіанти перельотів по Європі, як завжди, з найближчих країн. Але замість Польщі, до якої вже всі давно звикли, WizzAir до Венеції літає з Румунії (з Польщі жодного рейсу). Тут вже не треба заморочуватись так завчасно, як з Ernest Airlines. Ми знайшли найдешевший варіант (за 13 євро в один бік) за місяць до вильоту.

Найбільш бюджетні польоти з Бухаресту, куди з України можна дістатися на автобусі чи поїзді від 700 гривень (недешево, правда?). Про те, як дістатися до Бухареста – читайте тут. 

Важливо: WizzAir та Ryanair літають не в основний аеропорт Венеції, а в Тревізо. Він знаходиться в 20 кілометрах від центру Венеції. Дістатися можна автобусом за 11 євро в один бік, якщо купувати онлайн. На місці: на 1-2 євро дорожче. Але зверніть увагу, автобуси курсують лише з 9 ранку до 21 вечора з аеропорту/ з 6.30 ранку до 19.30 вечора з центру Венеції.

Вартість перельоту: від 13 євро в один бік, 26 євро – туди-назад.

Час в дорозі: 2 години літаком + автобусом від 12 годин.

Приклад бронювання квитків Бухарест – Венеція – Бухарест з WizzAir: 


Переліт з Ryanair з Польщі (найдешевший варіант)

Вже звичний для багатьох варіант. Добираємось до Польщі, в цьому випадку до Кракова. Як це зробити, розповідали в матеріалі – як дешево дістатися до Кракова. Зробити це можна від 136 гривень. А вже звідти є рейси Ryanair до Венеції від 420 гривень в один бік. Неймовірна щедрість! Купувати квитки бажано за 2-3 місяці, саме тоді вийде найдешевше. 

Єдиний мінус – прилетите не в основний аеропорт Венеції, а в Тревізо. Про це вже говорили у випадку з WizzAir.

Вартість перельоту: від 13 євро в один бік, 26 євро – туди-назад.

Час в дорозі: 2 години літаком + дорога до Кракова.

Приклад бронювання Краків – Венеція – Краків з Ryanair: 

Автобусом з Польщі або Австрії

Прямих рейсів з України у Венецію немає. Треба їхати з пересадками: до Кракова від 136 гривень, далі берете автобус від Radiojet, він довезе до Венеції з пересадкою 1 година у Відні. Вартість квитків на автобус – 1339 гривень, якщо купувати за місяць.

Автобус привезе вас у Местре – міську території материкової Венеції. Звідти можна дістатися в центр на паромі або поїзді.

Вартість поїздки: від 1339 гривень в один бік.

Час в дорозі: 23 години автобусом + дорога до Кракова.

Приємної подорожі!


Читайте також:

Також не забувайте, що в авіакомпаній часто бувають розпродажі квитків, коли можна зекономити ще більше! Шукайте такі сейли у нашому розділі “Дешеві квитки”!