Як БЕЗКОШТОВНО побачити головну площу Праги з висоти, зекономивши 10 євро

Щоб закохатися в Прагу, не потрібно витрачати купу часу. Місць, які тут можна відвідати, – дуже багато. І одне з маст-сі, звісно ж, піднятися на ратушу і подивитись на місто з висоти. Коштує це задоволення 250 крон, тобто майже 10 євро. А тепер читайте, як глянути на чеську столицю з висоти, не заплативши ні копійки. 

Ах, ще забувся сказати: щоб піднятися на ратушу, треба простояти в черзі хвилин 5 або і 25, а коли підніметесь на гору, то сфотографуєтесь лише через грати, бо вільного оглядового майданчика там немає.

Альтернатива без черг і без плати за вхід: всього в декількох метрах від годинникової вежі знайдіть 5-зірковий готель Terasa U Prince. Його адреса – Staroměstské náměstí, 29.

На даху готелю є ресторан з прекрасним видом на стару площі міста. В тому числі, і на ратушу. Заклад відкривається об 11 ранку, тому раніше туди не потрапити. Заходите в готель і на ліфті піднімаєтесь на терасу.

В принципі, в ресторані можна нічого й не замовляти (тим більше, що ціни далеко не бюджетні). Повірте, ніхто навіть не гляне косо у ваш бік. Але краще взяти хоча б чаю чи кави. Все одно обійдеться дешевше, ніж купувати вхід на ратушу.

Вид з тераси готельного ресторану: 

Приємної подорожі!


Читайте також:


Дешеві квитки, розпродажі авіакомпаній, знижки до -90% дивіться в розділі ДЕШЕВІ КВИТКИ.

Подорожуй розумно разом з лайфхаками та порадами від MyCheapTrip в розділі ЛАЙФХАКИ

Блоги з мандрівок, путівники та блоги, ідеї дешево добратися з України в будь-яку точку світу в розділі ІДЕЇ ПОДОРОЖЕЙ. 

Нові маршрути, скасування рейсів, змінення правил перевезень в розділі НОВИНИ