Ernest Airlines дарує безкоштовний багаж на квитки до 30 вересня

Встигніть купити квитки сьогодні та завтра і отримайте 15 кілограмів багажу безкоштовно. Окрім цього, матимете ще й ручну поклажу. 

Умови акції:

  • акція розповсюджується на усі напрямки Ernest Airlines;
  • промоція триватиме до 18.00 21 березня;
  • акція актуальна для перельотів з 15 травня до 15 вересня 2019 року;

Безкоштовний багаж можна додати до своїх квитків у розділі Придбати додаткові послуги після вибору квитків. Зауважимо, що максимальний розмір зареєстрованого багажу (довжина + ширина + висота) не повинен перевищувати 162 см.

Стандартно у вартості квиткві Ernest Airlines включено лише ручну поклажу вагою до 8 кілограмів і розмірами до 55х35х25см.

Де бронювати: на сайті Ernest Airlines.

Про компанію і її затримки рейсів

Ernest Airlines – італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані. Основний центр компанії розташований у Тирані, Албанія. Авіакомпанія є лоу-кост перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією, Україною, Румунією та Іспанією

Зауважте, що деякі рейси авіакомпанії Ernest виконуються з запізненнями 10-40 хвилин, а в липні рейс зі Львова в Мілан і зовсім відправився з затримкою в 11 годин. Плануйте подорожі з великим запасом часу і уникайте коротких пересадок на інші рейси!

Напрямки Ernest Airlines з України:


 Приклад додавання безкоштовного багажу на рейсі з Києва в Мілан:


Читайте також: