Діти летять безкоштовно: нова акція від Qatar Airlines

Одна із найкращих та найбезпечніших авіакомпаній світу Qatar Airways до 25 червня проводить акцію “Діти летять безкоштовно”.

Головне:

  • період дії пропозиції: 18 червня 2021 року — 25 червня 2021 року
  • період подорожі: з 18 червня 2021 року до 10 грудня 2021 року (подорож повинна бути завершена до 10 грудня 2021)
  • для того, щоб тариф на дитину був обнулений, в одному бронюванні його повинен супроводжувати дорослий
  • промокод не діє на найдешевші квитки авіакомпанії, застосовується лише до окремих класів бронювання в салоні економ класу (тариф Convenience для класів бронювання (RBD) S, V, L, M та K і тариф Comfort для класів бронювання (RBD) H, B та Y)

Як стати учасником акції

Для цього необхідно перейти на сайт Qatar Airways з 18 по 25 червня 2021 року або скористатися мобільним додатком авіакомпанії в ці дати. Після введення в формі бронювання дати вильоту, прильоту, маршруту і кількості пасажирів треба вказати KIDS в поле промо-код. Після цього можна виконувати пошук рейсів.

Розмір знижки

Система зменшить підсумковий рахунок за допомогою обнулення тарифу для дітей. Доплатити необхідно буде тільки аеропортові збори. Промо-код використовується для деяких тарифів економкласу Convenience і Comfort.

Щоб дізнатися, чи знижка по промо-коду KIDS застосована успішно, пасажир повинен перевірити наявність спеціального значка – бордовий купон і напис “промо-код успішно використаний”.

Особливі умови

Промо-код не об’єднується з іншими акціями та пропозиціями Qatar Airways. Для того, щоб тариф на дитину був обнулений, в одному бронюванні його повинен супроводжувати дорослий. Тобто якщо летить двоє дорослих і дві дитини, діти отримають нульовий тариф. Якщо летить один дорослий і двоє дітей, система обнулить тариф тільки на одну дитину.

Куди можна полетіти

Акція діє для вильоту з Києва на багато популярних курортів. Зокрема Бангкок, Коломбо, Дар-ес-Салам, Балі, Пхукет, Мальдіви, Пенанг, Сейшели, Занзібар, Дубай, Шарджа.

схожі