На Кариби з України всього за 230€ (з пересадкою в Парижі)

Чудова пропозиція від молодої іспанської авіакомпанії Level злітати на Карибські острови з весни і аж до осені наступного року.

Кариби — група островів в Атлантичному океані між Північною і Південною Америкою. Включають Багамські, Великі Антильські й Малі Антильські острови. Карибські пляжі відомі на весь світ завдяки поєднанню білосніжного коралового піску, теплих вод Карибського моря, а також скель і рифів з багатим підводним світом.

Головне:

  • дешеві квитки доступні з травня і до жовтня наступного року.
  • виліт з паризького аеропорту Орлі, тому, якщо добиратися до Франції лоукостерами – потрібно буде змінити летовище. Лоукостери літають в аеропорт Бове.
  • у вартість включена лише ручна поклажа вагою до 10 кілограмів, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо онлайн або на місці.
  • кількість дешевих квитків обмежена.

Де бронювати: на сайтах flylevel.com/austria та skyscanner.com. 

Віза: Карибські острови – це частина Франції, тому для їх відвідування підходить французький шенген або французька острівна віза.

На карті зображені острови для відвідин яких достатньо шенгену:

Level – молода іспанська авіакомпанія, дочка International Consolidated Airlines Group (IAG), що базується у аеропортах БарселониПарижу та Відня. Окрім Level в IAG входять: British Airways, Iberia, Vueling, Norwegian та інші.

Як дістатися до Парижа

Все дуже просто, зробити це можна або на WizzAir або на Ryanair. Прямих рейсів з України немає, але є прекрасні варіанти з сусідньої Угорщини. Добираємось до міста Дебрецен з України за 255 гривень, а звідти летимо в Париж всього за 9.99€. Детальніше, як дістатися в Париж від 560 гривень, розписали у спеціальному матеріалі.

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


 Приклад бронювання квитків Париж – Гваделупа – Париж з 4 до 14 жовтня 2019-го:

 Приклад бронювання квитків Париж – Гваделупа – Париж з 4 до 14 жовтня 2019-го:


Читайте також: