У Норвегію за 18 євро в один бік


Чудові краєвиди, що відкриваються чи не звідусіль, нескінченні синьо-блакитні далі, фьорди і легенди про вікінгів – їдемо перевіряти в Норвегію! 

Головне: 

  • прямих перельотів з України в Осло немає, тому скористаймось пересадками від угорського лоукоста WizzAir та ірландського Ryanair.
  • маршрут такий: Львів – Гданськ – Осло – Варшава – Львів.
  • квитки в один бік обійдуться в 18/29€, в обидва боки – 38/49€. Нижча вартість вказана для тих, хто придбав членство у WizzDiscount Club; дорожче квитки обійдуться тим, хто членства не має. Зверніть увагу, нещодавно вступ туди здорожчав і тепер коштує 39,9€.
  • найдешевші квитки є на листопад. Дати можна корегувати з незначним зміненням вартості.
  • у вартості лише ручна поклажа.
  • квитки повернути не можна.

Ручна поклажа на борту Ryanair: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Ручна поклажа на борту WizzAir: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Де бронювати: на сайтах Ryanair та WizzAir.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Bolt дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання Львів – Гданськ:

 Приклад бронювання Гданськ – Осло:

 Приклад бронювання Осло – Варшава:

 Приклад бронювання Варшава – Львів:


Читайте також: