З Києва на Ібіцу всього від 60€ в обидва боки

Молоді і повні гарячої крові? Саме час купувати квитки в відриватися на Ібіці! Поєднавши квитки Ryanair та Laudamotion полетите на цей іспанський острів за копійки. 

Ібіца – модний, сучасний та молодіжний європейський курорт. Сонце, море, свобода, веселощі з ранку і до ночі, що переходять у повноцінний «відрив» – все це ви знайдете на Ібіці, чудовому острові в Середземному морі, який входить до складу Балеарского архіпелагу і належить Іспанії. Звісно, для спокійного сімейного відпочинку на Ібіці теж знайдеться місце. 

Головне:

  • дешеві квитки на Ібіцу є з Відня. Пропонує їх Laudamotion. До Відня можна дістатися багатьма способами (деталі читайте нижче).
  • багато квитків з Відня на Ібіцу за 19.99€ можна знайти вже на квітень, на травень та червень вони поки дорожчі. Тому пропонуємо планувати таку подорож за півтора-два місяці, не більше.
  • Ібіца є частиною Іспанії, тому віза туди для українців не потрібна.

Де купити: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Як дістатися до Відня з України від 9.99€

Два найдешевших перевізники, що пропонують рейси з Києва до Відня – WizzAir та Laudamotion. Пропонуємо шукати квитки саме там. Насправді способів дістатися до австрійської столиці є дуже багато. Про них ми навіть писали окремий матеріал – як дешево дістатися до Відня (від 320 гривень). 

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків з Відня на Ібіцу і назад: 

Приклад бронювання квитків з Відня на Ібіцу і назад: 


Читайте також: