З Києва до Відня за 11€ в один бік в жовтні (Ryanair + автобус)

Плануєте чудово провести час у жовтні? Пропонуємо чудову пропозицію з перельотом від Ryanair до Братислави за 10 євро, а звідти годину автобусом за 1 євро до Відня! 

У авіакомпанії Ryanair з’явилась чудова пропозиція для охочих з’їздити до Братислави. Хочете провести кілька днів у Відні? Тоді летимо в Братиславу, а звідти до Відня всього годину на автобусі. Сьогодні авіаквитки з Києва до Братислави можна купити всього за 9,99 євро . 

Дати: 28 або 29 жовтня.

Забронювати переліт можна на сайті Ryanair . Рейси прямі, в ціну входить тільки переліт з ручною поклажею, додаткові послуги оплачуються окремо. 

Приклад бронювання Київ-Братислава, всього за 10 євро :

До Відня вас довезе автобусний перевізник Slovak Lines , у якого перші квитки на кожен рейс з Братислави до Відня продаються всього за 1 євро. І через годину ви опинитеся в мегаполісі з неповторним шармом, енергією і атмосферою!

На жаль, бронювання квитків на сайті  Slovak Lines на жовтень ще не відкрито, але ми наведемо приклад бронювання на схожі дати в вересні. Квитки за цим тарифом доступні всім онлайн, головне – встигнути купити. Тому контролюйте ціни і встигніть вихопити квиток за 1 євро на потрібну дату. 

Приклад бронювання Братислава (аеропорт) Відень, всього за 1 євро у вересні:

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі – секрети Ryanair – квитки від 0.99 євро.

Як зекономити на їжі закордоном? Читайте у нашому матеріалі. 

Як зекономити на мобільному зв’язку закордоном? Читайте у нашому матеріалі. 

Як зекономити на купівлі авіаквитків закордон? Читайте в нашому матеріалі.