WizzAir закриває свою базу у Молдові через російські ракети

Вже з 1 грудня авіакомпанія Wizz Air закриває свою базу в Молдові. Таке рішення компанії пов’язане з війною в Україні.

В органі цивільної авіації уточнили, що Wizz Air не зупиняє польоти до Молдови, проте закриває свою базу в Кишиневі через ризики нестабільності повітряного простору.

“Компанія, вивчивши всі ризики в регіоні та загрозу закриття повітряного простору Молдови, переглянула графік польотів узимку”,

йдеться у повідомленні.

Кишинівський аеропорт також повідомив, що усім пасажирам, які купили квитки на даний період, пропонується зв’язатися з представниками авіакомпанії для отримання більш детальної інформації. В органі цивільної авіації уточнили, що Wizz Air, як і раніше, виконуватиме рейси в/з Кишинівського аеропорту. Зміниться лише операційна база, через що можуть скасувати рейси за деякими напрямками та/або скоротити частоту польотів.

Російські ракети над Молдовою

Молдова, 15 км від Кишинева

Три ракети, які російські війська випустили по Україні, були зафіксовані в повітряному просторі Молдови 10 жовтня.

Про це повідомив міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску у Twitter.

При цьому, за інформацією Міноборони Молдови, ракети у повітряному просторі зафіксували спеціальні моніторингові системи.

В оборонному відомстві зазначили, що ракети становили небезпеку для інфраструктури Молдови і, зокрема, для цивільних літаків, які перебували у повітряному просторі країни.

“Міноборони у взаємодії з відповідальними структурами країни уважно стежить за ситуацією в регіоні і рішуче засуджує атаки російської армії по містах України, які спричинили людські жертви”,

підкреслили в Міноборони.