Вирушаємо на відкритий Кіпр від 15€

Квитків, як і варіантів вильоту та прильоту, чимало. Можна з Києва, Львова чи Харкова у Ларнаку або Пафос. З липня на Кіпрі стабільні +33 і сонце.

Кіпр відкрив кордони для українців з 1 квітня. Вимагає попередньої реєстрації і приймає лише негативний результат ПЛР-тесту, а по прильоту зобов’язує пасажирів пройти платне тестування повторно.

Головне: 

  • Ryanair пропонує один варіант перельоту на Кіпр – у місто Пафос з Києва та Львова. Квитки на серпень стартують від 17€ в один бік та 62€ в обидва боки.
  • у WizzAir є три варіанти – переліт в Ларнаку з Києва, Львова або Харкова. Квитки найдешевші зі Львова – від 15 євро в один бік та 100 євро в обидва.
  • найдешевші квитки є в липні-серпні. А це ж саме сезон – море, літо, пісок 🙂
  • у вартість найдешевших квитків входить маленька ручна поклажа до 10 кілограмів. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Що потрібно: Кіпр вимагає попередньої реєстрації і приймає лише негативний результат ПЛР-тесту, а по прильоту зобов’язує пасажирів пройти платне тестування повторно.

Вимоги до ручної поклажі Ryanair: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Вимоги до ручної поклажі WizzAir:

  • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду.
  • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority, дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
  • хочете брати велику ручну поклажу до 55 x 40 x 23 см, але не купували послугу WIZZ Priority – купуйте багаж: 10 кг за 7 євро. 

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion, WizzAir або Kiwi.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків зі Львова у Пафос в обидва боки:

Приклад бронювання квитків зі Львова у Ларнаку в обидва боки:

Приклад бронювання квитків з Києва у Ларнаку в обидва боки:


Читайте також:

схожі