ВАУ! Прямий рейс у Манчестер всього за 9 євро в обидва боки

Обирайте – звідки зручніше: з Києва чи Львова. З обох міст практично халявні авіаквитки, треба брати!

Першу у світі залізницю, де поїзди курсували суворо за розкладом, відкрили саме в Манчестері, а тепер у місті аж 98 вокзалів! А ще Манчестер славиться дуже гарною архітектурою і великою кількістю нічних клубів, за що його також називають Madchester.

Головне:

  • летимо прямим рейсом з Ryanair з київського аеропорту “Бориспіль” вже у лютому-березні. Кордони відкриті!
  • квитки в один бік зі Львова обійдуться в 4.9€, в обидва боки – від 9€. 
  • з Києва так само дешево.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Віза:

Кордони: з 11 жовтня 2021 року подорожуючі з України, які мають зазначений сертифікат про повну вакцинацію, звільняються від вимоги надання негативного результату тестування на COVID-19 (pre-departure COVID-19 test), самоізоляції по прибуттю, а також проходження тесту на COVID-19 на 8 день. Натомість залишаються чинними такі вимоги: book and pay for a day 2 COVID-19 test – забронювати і сплатити до прибуття до країни проходження тесту на COVID-19 на 2 день перебування в Англії; complete a passenger locator form – заповнити перед приїздом до Великої Британії онлайн форму контактних даних і номеру бронювання тесту на COVID-19, який потрібно зробити протягом 2 днів по прибуттю до країни. Звертаємо увагу, що прийнятним статусом вакцинації у ВБ визнається вакцинація повним курсом вакцин Oxford/AstraZeneca, Pfizer BioNTech, Moderna або Janssen від відповідного органу охорони здоров’я.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків зі Львова у Манчестер: 

Приклад бронювання квитків з Києва у Манчестер в обидва боки: 


Читайте також:

схожі