«Укрзалізниця» запровадила нове меню у швидкісних потягах: перші враження

З 1 червня у швидкісних поїздах «Укрзалізниці» з’явилося нове меню від компанії Ray AB cafe. Вона замінила WOG cafe, яке годувало пасажирів раніше.

Про це повідомили на офіційній сторінці «Укрзалізниці» у фейсбуці. Згідно з інформацією компанія Ray AB cafe перемогла в прозорому конкурсі й тепер найближчі 5 років відповідатиме за харчування пасажирів у швидкісних потягах «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Відомо, що меню містить 33 позиції, які можна замовити під час придбання квитка на потяг або вже під час поїздки. Серед іншого пасажирам пропонують ланч із рибою та булгуром або ланч із куркою карі та рисом. Вартість цих ланчів становить 135 гривень.

ТАКОЖ В «УКРЗАЛІЗНИЦІ» ПОВІДОМИЛИ, ЩО В МЕНЮ З’ЯВЛЯТЬСЯ:

  • дитячі обіди;
  • веганські бургери;
  • рибні обіди;
  • круасани;
  • хот-доги;
  • сирники тощо.

У компанії закликають пасажирів залишати відгуки на нове меню через застосунок, за допомогою месенджерів та QR-кодів для відгуків у вагонах.

Враження людей

У коментарях відгуки людей переважно негативні: пишуть, що кави стало вдвічі менше за ту ж вартість; скаржаться на проблеми з пакуванням. Але ймовірно це досвід перших разів користування, і компанія Ray AB cafe працюватиме над вдосконаленням та виправленням цих помилок.

Варто зазначити, що на відео про завершення роботи WOG Cafe в Інтерсіті також були переважно негативні відгуки про несмачні хот-доги та гірку каву, тому, можливо, це лише досвід “хейтерів”, яким завжди все не подобається.

Хто їздив у Інтерсіті з 1 червня? Як вам нове меню?

схожі