Укрзалізниця повертає «Інтерсіті+» із Києва до Одеси в тестовому режимі

Укрзалізниця повертає швидкісний потяг «Інтерсіті+» із Києва до Одеси в тестовому режимі, повідомляє перевізник.

Потяг №761/762:

  • відправлятиметься з Києва 3, 4 та 5 травня о 06:03 та прибуватиме до Одеси о 13:34.
  • з Одеси поїзд вирушатиме в ті самі дати о 14:20 та прибуватиме до Києва о 21:50.
  • потяг також зупиняється у Вінниці.

Квитки на цей потяг уже в продажу. Їх можна придбати на сайті чи в застосунку Укрзалізниці, а також у чатботі та в касах вокзалів.

Швидкісний потяг із Києва до Одеси скасували в 2014 році через кілька місяців після запуску. Причин скасування тоді не повідомляли, пише ЦТС. Натомість почав працювати потяг також із зупинкою у Вінниці, але з іншим розкладом: із Києва він виїздив після 16:00, а до Одеси прибував після 23:00. З Одеси цей потяг виїздив після 5:00, а прибував до Києва – після 12:00. У 2021 році Укрзалізниця знову запустила додаткові потяги. Після початку повномасштабної війни до Одеси спочатку курсував лише один потяг із Києва замість чотирьох, але з червня 2023 року потяги почали поступово повертати.

Крім того, Укрзалізниця збільшила кількість місць на потяги з Києва до Львова від час великодніх вихідних. Замість стандартного швидкісного поїзда Hyundai туди поїде більш містка двоповерхова Skoda.

Також призначать додаткові рейси поїзда №777 із Києва до Львова на 4 та 5 травня. Додаткові квитки з’являтимуться поступово протягом найближчих днів, зазначають в Укрзалізниці.

схожі