Укрзалізниця підвищує ціни на міжнародні рейси: квиток до Варшави здорожчає на 72%

Укрзалізниця зменшує знижки та підвищує ціни на міжнародні рейси, щоб продовжити оновлювати парк вагонів та зменшити збитки від пасажирських перевезень.

Про це повідомили у компанії.

За спільним рішенням із залізницями сусідніх країн вартість квитків на популярний потяг Київ – Варшава – Київ зросте на 72%. В УЗ додають, що будуть доступні й дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку. Вартість проїзду до Хелма, де можна пересісти на потяг до Варшави, також зросте: на поїзди з Дніпра — у межах 4-11%, з Харкова — 17-48%, з Києва — 15-47%. 

Також до 3% зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті Київ – Перемишль – Київ ціна збільшиться на 26%, а на потяг Одеса – Перемишль – Одеса — у діапазоні 37-49%. 

Вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта залишиться без змін. Підвищувати тарифи на приміські перевезення, які є найзбитковішим для компанії, також не будуть. В УЗ додають, що продовжать організовувати безкоштовні евакуаційні рейси з прифронтових регіонів.

У компанії повідомляють, що раніше для залучення пасажиропотоку Укрзалізниця застосовувала знижки на всі пасажирські міжнародні рейси. Причиною перегляду рішення стали щорічні збитки від пасажирських перевезень – вони складають більше 12 млрд грн. Зміна тарифів дозволить компанії утримати на поточному рівні вартість квитків для внутрішніх сполучень.

Нові тарифи почнуть діяти з 10 грудня 2023 року – до зазначеної дати пасажири матимуть змогу купити квитки за старою ціною.

Нагадаємо, у 2024 році Укрзалізниця запроваджує нові міжнародні та гірські маршрути.

схожі