Укрпошта оголосила про знижки до 75% на посилки з Польщі в Україну — умови акції

«Укрпошта» з нагоди свят оголосила про знижку у 75% на доставлення відправлень з Польщі в Україну. Акція стосується відправлень, вага яких не перевищує 20 кг.

Надіслати посилку можна з будь-якого з понад 6 тис. відділень польського офіційного державного оператора поштового зв’язку Poczta Polska. Відповідна пропозиція діє на відправлення EMS (прискорена міжнародна доставка) вагою до 20 кг.

Quote

«Залишайтеся близькими і на відстані – до 75% знижки на доставку з Польщі до України. Зимові свята особливі. Їхня сімейна та тепла атмосфера відроджує бажання радувати рідних. Це можливо навіть якщо ви не поряд, адже кохання не лякають відстані та кордону»

— йдеться у повідомленні.

В компанії зауважують, що якщо вартість посилки перевищуватиме суму у 150 євро в Україні буде нараховано митні платежі. Їх доведеться сплатити одержувачу, коли він своє відправлення забиратиме.

Вартість доставки

Тарифи на EMS-відправлення з Польщі в Україну
Вагадо 1 кгпонад 1 кг до 5 кгпонад 5 кг до 10 кгпонад 10 кг до 20 кг
Вартість, PLN42 злотих52 злотих62 злотих82 злотих
Вартість, UAH (орієнтовна)317 грн393 грн468 грн619 грн

Скільки часу треба на доставку з Польщі в Україну

В «Укрпошті» обіцяють доставити посилку за 7-14 днів. В обласних центрах є опція доставлення кур’єром за адресою.

У серпні 2022 року «Укрпошта» та Poczta Polska оголосили про поглиблення співпраці.

До цього — з березня по червень — Пошта Польщі не стягувала оплату за грошові перекази до України, а також збори за митне оформлення гуманітарних посилок до України.

Ба більше, польський поштовий оператор одним з перших у світі підтримав поштову блокаду пошти рф та відмовився приймати посилки із та до країни-агресора.