У сонячне Тбілісі за 56 євро в один бік

Летимо прямим рейсом у відкриту та сонячну Грузію, поки у SkyUp є класні варіанти квитків.

Тбілісі – столиця Грузії та гармонійне історичне місто на крутих берегах Мктварі. Сьогодні Тбілісі є важливим промисловим, соціальним, і культурним центром всієї Грузії. Тут дуже добре відчувається колорит країни і щирість місцевих. Тбілісі нагадує справжню суміш епох, захоплює і зачаровує, багато що тут може здатися незвичайним і непоєднуваним. Але саме в цьому і криється шарм Тбілісі.

Головне: 

  • квитки за такою ціною треба купувати швиденько, бо їхня кількість обмежена і на потрібні вам дати пізніше їх може вже не бути – хоча зараз низькі ціни майже на кожен день у липні-вересні (на травень-червень небагато).
  • в один бік квитки обійдуться в 56 євро, в обидва – 115 євро. 
  • віза для відвідування Грузії не потрібна, більше того – громадяни України можуть відвідувати Грузія за внутрішнім паспортом нового зразка (ID-карткою).

Де купувати: на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг та сумарними габаритами до 115 см. За вибір місця та бортове харчування треба доплачувати, як і у всіх лоукостів. Але вода та соки на борту SkyUp безкоштовні!

Обмін та повернення квитків: квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. 

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновники ті ж самі, що й у туроператора JoinUp.

Що з кордонами?

1 березня Грузія відкрила кордони для туристів з України. Тим, хто має український паспорт, дозволений в’їзд без довідки про вакцинацію і без обов’язкового карантину, але за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування зробленого за 72 години до перетину кордону. 

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків з Києва в Тбілісі в обидва боки:

Приклад бронювання квитків з Києва в Тбілісі в обидва боки у липні: 


 Читайте також:

 

схожі