У Дублін за неймовірні 12 євро – оце так удача

Злітати в Ірландію треба обов’язково, хоча б заради її природніх красот та історичних пам’яток. Не так давно Ірландія відкрила кордони для українських мандрівників, тому завдання стало ще простішим.

Ірландія – дивовижна країна з купою гарних краєвидів і захоплюючих історичних пам’яток. Її ще називають смарагдовим островом. Чимось вона навіть нагадує сусідню Британію зі своїм лівостороннім рухом і двохповерховими автобусами.

Головне:

  • летимо компанією Ryanair з київського аеропорту Бориспіль, рейси прямі.
  • дешеві квитки є вже на жовтень-листопад.
  • квитки в один бік коштують від 12.9€, в обидва – 25.9€.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.

Віза: хоч Ірландія і є частиною Європейського Союзу, але, на жаль, український безвіз там не діє – з вас вимагатимуть оформити візу ще до прибуття в країну. Отримати її не так складно, як британську, але попітніти доведеться – пакет документів немаленький. Заходьте на сайт ірландського консульства в Україні і читайте. Ціна одноразової візи – 60€, багаторазової – 100€. Але якщо маєте британську візу, можна в’їхати за нею і в Ірландію, щоправда заїжджати треба саме з території Великої Британії, а не напряму з Києва.

Кордони: З 14 липня 2021 року всі подорожуючі мають обов’язково заповнити перед приїздом до Ірландії онлайн форму контактних даних. Якщо ви прибуваєте в Ірландію та маєте цифровий COVID-сертифікат про повну вакцинацію або документ, який підтверджує факт, що ви вилікувалися від COVID-19 (далі одужання) протягом останніх 180 днів, вам не потрібно робити ПЛР-тест до виїзду та проходити карантин після приїзду в Ірландію. У разі відсутності COVID-сертифікату про повну вакцинацію або документа, який підтверджує одужання від COVID-19, Ви маєте:

  • надати результат негативного ПЛР-тесту, зробленого протягом 72 годин до вашого прибуття та;
  • пройти 14-денну самоізоляцію або зробити ПЛР-тест після прибуття та завершити самоізоляцію.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


 Приклад бронювання квитків з Києва в Дублін в обидва боки у жовтні:

схожі