У Дублін за 37€ в обидва боки

Злітати в Ірландію треба обов’язково, хоча б заради її природніх красот та історичних пам’яток. Не так давно Ryanair відкрив прямий рейс з Києва в Дублін, тому завдання стало ще простішим.

Ірландія – дивовижна країна з купою гарних краєвидів і захоплюючих історичних пам’яток. Її ще називають смарагдовим островом. Чимось вона навіть нагадує сусідню Британію зі своїм лівостороннім рухом і двохповерховими автобусами.

Головне:

  • летимо компанією Ryanair з київського аеропорту Бориспіль, рейси прямі, виліт з Києва о 9 вечора, а назад додому о 15:00.
  • дешеві квитки є вже на грудень, але якщо брати одразу в обидва боки, то вигідніше на кінець січня-початок лютого.
  • квитки в один бік коштують від 14.9€, в обидва – 37.9€.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.

Віза: хоч Ірландія і є частиною Європейського Союзу, але, на жаль, український безвіз там не діє – з вас вимагатимуть оформити візу ще до прибуття в країну. Отримати її не так складно, як британську, але попітніти доведеться – пакет документів немаленький. Заходьте на сайт ірландського консульства в Україні і читайте. Ціна одноразової візи – 60€, багаторазової – 100€. Але якщо маєте британську візу, можна в’їхати за нею і в Ірландію, щоправда заїжджати треба саме з території Великої Британії, а не напряму з Києва.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків з Києва в Дублін в обидва боки в січні-лютому:

схожі