Що подарувати на Новий рік затятим мандрівникам?

Все ще не знаєте, що подарувати? Ми зробили добірку того, що може бути цікаво людям, які часто подорожують. Якщо ви хочете натякнути длизькій людині про подарунок, просто скиньте цю статтю.

Рюкзак для подорожей

Ідеальний подарунок як для мандрів, так і звичайного життя. Подорожі з рюкзаком стали дуже популярними останнім часом: це зручно, комфортно і не потрібно витрачати час на здавання валізи в багаж і тд.

Рекомендуємо приглянутися до українського виробника Harvest або ж десятків інших компаній, що виробляють наплічники. Вони є на будь-який смак та гаманець.

PowerBank

Ми думаємо, всі і так мають його через постійні привіти від наших придуркуватих сусідів, однак якщо ні – саме час дарувати.

На жаль, наші гаджети схильні розряджатися, оскільки їхня батарея не вічна. Іноді це стається в незручний момент. Наприклад, коли вам потрібно розрахуватися телефоном, а готівки немає. В ситуаціях, коли поряд немає розетки для зарядного пристрою, стане в пригоді павербанк. Легкий в користуванні, зручний та практичний подарунок.

Беруші, подушка й маска для сну

Це речі, які точно знадобляться для тих, хто подорожує потягом, автобусом або літаком. Ми ж упевнені, що наступного року зможемо їздити скрізь і всюди, тому думаємо: ваші друзі чи рідні будуть раді такому подарунку.

Навушники

Це корисна штука для подорожей, адже у громадських місцях особливо не послухаєш музику з колонки чи динаміка телефона (а якщо думаєте інакше – просимо вас змінити думку, це некрасиво і заважає). Тож якщо той, кому збираєтесь робити подарунок, такого добра немає – сміливо купуйте. Можна недорогові дротові, а можна і AirPods – все залежить від вашого бюджету.

Тримач для документів

Ні для кого не таємниця, що подорож вимагає носити з собою цілу купу документів. Така маленька річ, як холдер, допоможе упорядкувати та тримати документи при собі.

Подорож

Рекомендуємо проїхатися класними місцями в Україні, щоб підтримати місцевий туризм. Однак як сильно хочеться і маєте можливість – рушайте за кордон. Нова подорож – це не лише враження і емоцій, а і життєвий досвід, знання, знайомства та зміна світогляду.

Термобілизна

Подорож – це завжди непередбачувані обставини, і це не завжди про тепло та комфорт. Тож радимо мати з собою теплі речі і подарувати їх близькій людині також.

Тревел-мапа

Що ж за подорож, якщо не відзначити її на власній тревел-мапі на згадку? Рекомендуємо продукцію від 1dea.me або ж EnjoyTheWood. Це те, що ми перевірили на собі і точно впевнені у якості.

схожі