Ryanair та Lauda літатимуть в Україну частіше

Ірландський лоукост Ryanair та його дочірня компанія Laudamotion збільшать кількість польотів до та з України вже восени. 

Головне: 

  • з 27 жовтнч Lauda літатиме з Києва до Відня щодня.
  • з 27 жовтня Ryanair літатиме з Києва до Братислави тричі на тиждень (щопонеділка, щочетверга і щонеділі).
  • з 28 жовтня Ryanair літатиме з Києва до Кракова 5 разів на тиждень (щопонеділка, щосереди, щочетверга, щоп’ятниці та щонеділі).
  • з 1 листопада Ryanair відкриває ще один рейс Київ – Варшава у п’ятницю, цього дня літатиме двічі на день.
  • з 2 листопада Ryanair літатиме з Києва до Барселони 5 разів на тиждень (щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці, щосуботи й щонеділі)

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Багаж: вимоги до багажу в авіакомпанії такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Карта польотів Ryanair та Lauda з Києва

Laudamotion – це австрійська бюджетна авіакомпанія, 100% акцій якої належать ірланському лоукостеру RyanAir. Створили її ще в 2004 році з назвою Amira Air, а 2 роки тому перейменували в Laudamotion. Компанія відома своїми розпродажами квитків за 0.99€, сподіваємось, щось подібне буде і на рейсах з України. Штаб-квартира знаходиться у Відні, флот налічує 19 літаків сімейства Airbus. Авіакомпанія обслуговує 49 маршрутів у 18 країнах.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.


Читайте також: