Ryanair безкоштовно додає багаж 2 млн пасажирів, які забронювали квитки до 31 серпня!

А ще 50 тисяч, які після введення нових правил щодо багажу, були змушені купити послугу пріоритетної посадки, отримають повернення коштів. 


6 вересня на корпоративному сайті авіакомпанії з’явилась чудова новина про те, що Ryanair дарує право безкоштовного перевезення зареєстрованого багажу (10 кг) двом мільйонам пасажирів, які забронювали авіаквитки без опції пріорітетної посадки до 31 серпня на подорожі після 1 листопада!

Крім того, 50 000 пасажирів, які забронювали квитки до 31 серпня, а пізніше були змушені докупити Priority Boarding після 1 вересня, отримають витрачені кошти на свій рахунок, і надалі зможуть подорожувати з усіма перевагами пріоритетної посадки.

Усім клієнтам авіакомпанії, які здійснили бронювання до 31 серпня включно, на електронну пошту надійде лист від Ryanair з повідомленням про безкоштовний багаж або повернені кошти.

Нагадаємо, що в кінці цього літа лоукостер Ryanair кардинально змінив правила перевезення багажу та ручної поклажі, ввівши плату за велику одиницю ручної поклажі та дозволивши пасажирам, які не хочуть платити за опцію Priority Boarding брати з собою тільки маленьку одиницю ручної поклажі розміром 40 см х 20 см х 25 см (5 кг).


Читайте також: