Розпродаж від Ecolines: квитки в Європу від 100 гривень

Автобусний перевізник Ecolines пропонує знижку до 80% на багато своїх рейсів. Є в Польщу, Чехію, Білорусь, Росію та  Німеччину. 

Головне: 

  • кінцева дата розпродажу поки не відома, але купувати квитки треба якомога швидше, бо можуть розібрати. Діє на рейси з 20 березня до 15 квітня;
  • дешеві квитки можна купити у Прагу, Берлін, Вроцлав, Варшаву, Москву, Познань, Люблін та Гданськ з 9 міст України – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Житомир, Херсон, Миколаїв та Полтава.
  • повернути квитки неможливо, змінити в них прізвище та ім’я теж не можна.
  • використати знижку можна тільки один раз.
  • оплата ECO-бонусами неможлива.

Де купувати: на сайті Ecolines.

Ecolines працює на міжнародному ринку вже 20 років. На сьогодні компанія пропонує комфортабельні поїздки в 21 країну і близько 205 міст. Автобуси Ecolines обладнані планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. На сайті також вказано, що у вартість входять гарячі напої.

Додаткові послуги за окрему плату: харчування.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


Приклад вигідних пропозицій зі знижкою до 80%:

Приклад вигідних пропозицій зі знижкою до 80%:


Читати також:

схожі