Розпродаж SkyUp: знижки до 40% на всі рейси

Авіакомпанія SkyUp, яка позиціонує себе як національний лоукостер, вирішила не відставати від інших і теж провести розпродаж авіаквитків на внутрішні та міжнародні рейси. 

Головне:

  • є знижки від 20% (по Україні) до 40% (наприклад, на Тенеріфе).
  • у вартості бюджетних варіантів є лише ручна поклажа до 7 кг. 
  • кількість дешевих квитків обмежена.

Квитки доступні для бронювання на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг. Також доведеться доплатити за вибір місця та бортове харчування.Як і у всіх лоукостерів – багаж за окрему платню в мінімальному тарифі Basic.

Обмін та повернення квитків: квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. 

Інші тарифи, за які потрібно доплатити: тариф Standard крім ручної поклажі дозволяє провозити один чемодан вагою до 23 кг і міняти квиток зі штрафом, а тариф Flex крім послуг тарифу Standard включає можливість скасування квитка після оплати штрафу.

Що за компанія?

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновником виступило ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Перший політ лоукостер здійснив 21 травня 2018 року. 30 травня 2018 року Державіаслужба України задовольнила прохання SkyUp Airlines на право реалізації польотів по 55 напрямкам.


Приклад бронювання квитків з Києва в Одесу:

Приклад бронювання квитків з Києва в Батумі:


 Читайте також: