Розпродаж Ernest: знижка 20% за промокодом

Прекрасна можливість зганяти в Італію. Причому вже навіть у липні. Дешеві квитки швидко розбирають, тому постарайтесь встигнути!

Головне:

  • полетіти можна з Києва у Мілан, Болонью, Геную, Неаполь та Рим, зі Львова – у Мілан, Неаполь, Венецію та Рим, з Харкова в Мілан та Рим і з Одеси в Рим. 
  • квитки потрібно купити до 23:59 16 червня, літати з 1 до 31 липня 2019 року.
  • у вартості квитка лише ручна поклажа вагою до 8 кг і габаритами до 55х35х25см.
  • для отримання знижки необхідно ввести промокод SALE20.
  • кількість акційних квитків обмежена.

Де бронювати: на сайті Ernest Airlines.

Дати подорожей: липень 2019.

Рейси Ernest з українських міст: 

Про компанію і її затримки рейсів

Ernest Airlines – італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані. Основний центр компанії розташований у Тирані, Албанія. Авіакомпанія є лоу-кост перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією, Україною, Румунією та Іспанією.

Зауважте, що деякі рейси авіакомпанії Ernest виконуються з запізненнями 10-40 хвилин, а в липні рейс зі Львова в Мілан і зовсім відправився з затримкою в 11 годин. Плануйте подорожі з великим запасом часу і уникайте коротких пересадок на інші рейси!

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків зі Львова у Венецію в обидва боки:

 Приклад бронювання квитків з Одеси в Рим в обидва боки:


Читайте також: