Подарунок для пасажирів: пілот EasyJet показав пасажирам північне сяйво

Пілот авіакомпанії easyJet здійснив поворот на 360 градусів над океаном у ніч на 27 лютого 2023 року, щоб всі пасажири на борту змогли побачити неймовірний краєвид на північне сяйво.

Літак з висоти пташиного польоту зняв неймовірне природне явище.

Пілот EasyJet у ніч проти понеділка 27 лютого здійснив поворот на 360 градусів над океаном. А все задля того, щоб пасажири змогли побачити «неймовірний» вид на північне сяйво.

Про це пише Independent.

Літак, який летів з ісландського Рейк’явіка до аеропорту Манчестера, з висоти пташиного польоту зняв неймовірне природне явище, яке було видно в нічному небі через «перехідні розриви хмар».

На фотографіях, зроблених пасажиром на борту, на нічному небі видно зелені, фіолетові й рожеві смуги.

Фотограф Адам Гроувс, який повернувся із заручин в Ісландії, сказав Manchester Evening News: «Ми наполовину очікували їх, оскільки прогноз полярного сяйва був високим, але низька хмарність в Ісландії минулого тижня означала, що ми не побачили їх із землі. Ми сподівалися побачити їх, поки були там, але не отримали нагоди.

Гровз, який приїждив до Ісландію у відпустку, щоб освідчитися своїй коханій, розповів, що на дати їхньої подорожі була висока ймовірність побачити північне сяйво. Тим не менше, протягом усього часу їхнього перебування в Ісландії була сильна хмарність, тож з землі вони не мли можливості його побачити. Вже на зворотньому шляху вони отримали таку можливіть, коли летіли в літаку додому над хмарами.

Також зміненим маршрутом літака поділився сервіс FlightRadar24 у своєму Twitter.

При цьому у FlightRadar24 пояснили, що пілотам літаків дозволяють робити відхилення від маршруту під час польоту, якщо вони отримють перед цим дозвіл від диспетчерів.

Зазначимо, на початку цього тижня полярне сяйво можна було побачити в багатьох північних країнах.

схожі