Новорічні локації у Києві та поблизу, які працюватимуть у сезоні 2023-2024

До Дня Святого Миколая 6 грудня у Києві відкриється чимало новорічних локацій, ще деякі запрацюють протягом кількох днів. Ми розповідаємо про головні та найгарніші.

Головна ялинка країни на Софіївській площі

Головну ялинку біля Софії вже встановили, прикрасили і навіть протестували вогники (це можна побачити на відео нижче). Урочисте відкриття ялинки планують на середу, 6 грудня: вогні на дереві запалять, щойно у Києві настануть сутінки.

Верхівку штучної ялинки прикрашає тризуб. Іграшки, що їх розвішують на гілках комунальники, мають форму сердець у кольорах українського прапора. А напередодні ввечері на святковому символі вже розвісили та протестували яскраві гірлянди.

Відео: Суспільне

Зимова країна на ВДНГ

Станом на момент написання цієї статті (6 грудня) – це, на нашу думку, найгарніша новорічна локація в Києві. Тут вже працює велика ковзанка, десятки різдвяних крамничок з глінтвейном та сувенірами, локація прикрашена гірляндами, ялинками та різноманітними ілюмінаціями.

Також є сенс згадати, що, окрім “Зимової країни” на ВДНГ ще купа музеїв та розваг, якими теж можна зайняти себе.

🗓️ 6 грудня – березень 2024

350 грн: стандартний квиток
332.50 грн: при оплаті карткою Visa
315 грн: при оплаті карткою Visa від Ощадбанк
297.50 грн при оплаті карткою Visa+ Ощадбанк+ АТБ.

Вартість квитків на ковзанку на ВДНГ

Добропарк

Одна з наймасштабніших новорічних локацій цього року не лише біля Києва, але і у всій Україні. Тут лише гірлянд на 200 кілометрів. Багато святкової ілюмінації, невеликий різдвяний ярмарок та власна ялинка.

🗓️ 6 грудня – 21 січня

Будні дні: дорослий – 300 грн, дитячий – 200 грн
Вихідні та святкові дні: дорослий – 400 грн, дитячий – 300 грн

Безкоштовно: Діти до 4 років включно; Діти з інвалідністю з дитинства (до 18 років); Діти-сироти (до 16 років).

Вартість вхідних квитків у Добропарк

Ковзанка на Blockbuster Mall

Офіційно про цю локацію ще не повідомлялося, але ми підгледіли, що її активно встановлюють і найближчими днями офіційно оголосять про відкриття. З власних спостережень, локація буде схожа на минулорічний варіант – розкішна штучна ялинка з гірляндами, фудкорт та кілька фотозон з ілюмінацією. Чекаємо на відкриття та прикріплюємо минулорічні фото.

🗓️ поки невідомо

Ковзанка біля River Mall

З 9 грудня на Осокорках біля River Mall відкриють “Кришталеву ковзанку” просто неба площею 1600 кв. м. Ковзанка працюватиме щодня до 28 січня на набережній ТРЦ River Mall.

На відвідувачів чекає біле зимове містечко із декораціями, фотозонами та новорічною ялинкою у формі величезного кристала, а головною принадою зимового містечка стане льодовий майданчик, з якого відкриватиметься урбаністичний краєвид.

410 грн: стандартний квиток.
389,5 грн: при оплаті карткою Mastercard (знижка 5%).
369 грн: при оплаті карткою Mastercard від Ощадбанку (знижка 10%).
300 грн: для ЗСУ, УБД, учасників війни, членів сімʼї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці, осіб з інвалідністю унаслідок війни, осіб з інвалідністю 1-2 категорії, дітей сиріт).

Вартість відвідування ковзанки біля River Mall

схожі