Нові маршрути від Windrose та Ryanair

Попри пандемію перевізники вирішили запустити нові рейси під час літньої навігації. До того ж Ryanair відновлює і старі. 

Нові рейси від Windrose

Авіакомпанія відкрила продаж квитків на прямі регулярні рейси з Києва до Чернівців. Відповідно до опублікованого розкладу, польоти почнуться з 1 червня з аеропорту Бориспіль. Вони будуть виконуватися тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і неділях в денний час.

Також авіаперевізник готується запустити нові внутрішні рейси Київ-Ужгород і Київ-Кривий Ріг, повідомляє avianews.com. За інформацію з джерел, перевізник може запустити літаки на ці напрямки приблизно через 2 тижні.

10 нових рейсів від Ryanair

Ірландський лоукост Ryanair розпочав продаж квитків на новий маршрут зі Львова в друге за кількістю населення місто Литви Каунас. Літати з Каунаса до Львова Ryanair почне 2 липня. Фактичним перевізником буде польський лоукостер Buzz, який знаходиться у власності Ryanair.

Окрім того, Ryanair відкриває ще 9 нових маршрутів зі Львова. Серед нових маршрутів – Барі, Будапешт, Неаполь, Палермо, Піза, Познань, Турин, Венеція (всі – з частотою 2 рази на тиждень) і Вроцлав (3 рази на тиждень).

Також перевізник планує повернути чотири популярні міжнародні напрямки — в Лондон Станстед (2 рази на тиждень), Краків (3 рази на тиждень), Веце (2 рази на тиждень) і Варшаву (3 рази на тиждень).

Всього польотна програма Ryanair передбачає 37 рейсів на тиждень зі Львова.


Читайте також:

схожі