Найвище керівництво Ryanair приїхало в аеропорт Бориспіль

Голова найбільшого лоукостера Європи Ryanair Майкл О’Лірі та два інші топ-менеджери авіакомпанії прибули до аеропорту Бориспіль.

Про це повідомив аеропорт на своїй сторінці у Facebook.

Там вказано – керівництво авіакомпанії та аеропорту “Бориспіль” обговорили стратегічний план Ryanair щодо швидкого відновлення авіаперевезень, одразу після перемоги України та підтвердження EASA про безпеку польотів в українському небі.

Ймовірно, Майкл О’Лірі хоче також особисто побачити стан аеропорту.

З опублікованих фотографій можна зробити висновки, що керівництво Ryanair прибуло міжнародним поїздом на головний залізничний вокзал Києва, а потім вирушило до аеропорту Бориспіль рейковим автобусом. Такий транспорт перевозив пасажирів між аеропортом та головним залізничним вокзалом столиці до 24 лютого 2022 року.

У квітні 2023 року Майкл О’Лірі заявив, що авіакомпанія готова запустити 30 маршрутів з України протягом 12 місяців після того, як небо країни буде відкрито для цивільної авіації.

О’Лірі вважає, що авіакомпанія зможе посісти перше місце в Україні після того, як життя повернеться до нормального стану.

Майкл О’Лірі їде до аеропорту Бориспіль на рейковому автобусі. Фото: аеропорт Бориспіль

До російського вторгнення в Україну Ryanair літав із Києва, Львова, Одеси, Харкова та планував відновити польоти з Херсона. За даними державного підприємства «Украерорух», за кількістю польотів в Україні в 2021 році серед міжнародних авіакомпаній Ryanair посів третє місце, поступившись лише Turkish Airlines та Wizz Air.

схожі