На Кіпр за 35 євро в один бік

Кіпр мав відкритися для українців з 1 березня, проте тепер обіцяють 1 квітня. Будемо сподіватися, що до літа кордони точно відкриють. 

Пафос – місто з багатою історією і найреспектабельніший курорт Кіпру. Тут немає гучних вечірок або дитячих розважальних центрів. Зате вистачає першокласних ресторанів, спокійних бухт і археологічних парків. Можна не зупинятися лише тут і поганяти далі по Кіпру.

Головне: 

  • квитки на Кіпр від Ryanair добряче впали в ціні і тепер коштують всього 35 євро в один бік або ж 87 євро за переліт туди-назад.
  • найдешевші квитки є в липні. А це ж саме сезон – море, літо, пісок 🙂
  • Республіка Кіпр не відкрила в’їзд для українських туристів з 1 березня попри те, що такі плани анонсувалися у січні. Причина всьому – нова категоризація країн, що переглядатиметься щоп’ятниці та ґрунтуватиметься на щоденному звіті Європейського центру профілактики та контролю захворювань.
  • у вартість найдешевших квитків входить маленька ручна поклажа до 10 кілограмів. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


Приклад бронювання квитків з Києва у Пафос в обидва боки:


Читайте також:

схожі