Квитки у Варшаву тепер можна буде купити лише з “Дією”

«Укрзалізниця» запровадила верифікацію акаунту з «Дія.Підписом» для купівлі квитків на найпопулярніший поїзд «Київ – Варшава», повідомляє портал «Дія».

Таким чином УЗ зможе відстежувати осіб, які масово скуповують білети, – і після перевірки блокувати їхні акаунти.

«УЗ продовжує системну боротьбу з перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг Київ — Варшава в застосунку Укрзалізниці можна тільки з Дія.Підписом»,

написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Верифікація акаунту через «Дію» підтвердить, що користувач — реальна людина. Також у застосунку українці зможуть повернути квитки на міжнародні рейси.

«Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій. Отже, купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі»,

пояснив міністр.

Нагадаємо,

Прямий рейс Київ – Варшава – Київ є одним із найпопулярніших напрямків. Щодня тільки у застосунку УЗ реєструється понад 3000 запитів від пасажирів на квитки на цей напрямок – це в 10 разів більше пропозиції місць.

З 15 жовтня «Укрзалізниця» запустила потяг зі Львова до Варшави вперше за 18 років. Пасажири з інших міст України можуть скористатися пересадкою у Львові. Зокрема, розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб без пересадок охопити залізничним сполученням з Варшавою та Любліном також Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву.

На станції Рава-Руська (за 67 км від Львова) пасажири здійснюватимуть пересадку з поїзда української ширини колії (1520 мм) на поїзд європейської колії (1435 мм) і зворотно. 

схожі