Країни, які готові заплатити за те, що ви приїдете в гості

Країни світу готують для мандрівників спеціальні пропозиції для того, аби на час відпустки ви обрали саме їх. 

Країни світу поступово відновлюють кордони для туризму. Навесні, за попередніми даними, Євросоюз знову дозволить українцям мандрувати на свою територію. А найбільш постраждалі регіони (і не лише в ЄС) уже підготували для туристів спеціальні пропозиції. Хтось пропонує житло, хтось сертифікати на розваги чи екскурсі, деякі готові навіть квитки оплатити. Зробили для вас добірку найкращих варіантів!

Сицилія, Італія

Італія зазнала великого удару під час пандемії COVID-19, а деякі з її напрямків отримували величезні прибутки саме від туризму. Щоб заманити мандрівників назад, італійська Сицилія готова компенсувати 50% вартості авіаквитків. А якщо цього недостатньо, оплатять ще й проживання в готелі на одну ніч. Крім того, в музеї певний час не проситимуть квитків.

Канкун, Мексика

Найулюбленіше місце відпочинку в Мексиці пустує з часів пандемії. Щоб привернути натовп на свої пляжі, місцевий уряд висунув ініціативу під назвою “Come to Cancun 2X1”. Вона передбачає оплату туристам двох ночей в готелі (за умови оплати ще двох) + вам частково чи повністю оплатять вартість квитків (залежно від авіакомпанії).

Японія

12 мільярдів доларів Японія витратить на програму з підтримки туризму в країні. Тут вам готові частково оплатити вартість квитків, туристичних путівок, проживання й харчування. Умова лише одна – купувати все треба в японських компаній.

Програма буде доступною, як тільки країна відкриє кордони для іноземних туристів. 

Велика Британія

Ініціатива VisitBritain допоможе іноземним туристам повернути певну частину коштів, витрачених у Великій Британії. Вона доволі скромна, порівняно з іншими країнами, проте якщо збираєтесь відвідати Сполучене Королівство – поцікавтесь деталями на сайті VisitBritain.

Болгарія

Влада подбає про вас, якщо ви відвідаєте прекрасні пляжі Болгарії. Країна готова платити за оренду шезлонгів та частково харчування на пляжах. Поки це все, на що готовий піти уряд Болгарії. Проте країна сама по собі дуже бюджетна, тож радимо розглянути і цей варіант.

Лас-Вегас, США

Столиця розваг світу з найкращими казино, готелями та нічними клубами має дуже класний стимул повернути вас у американський штат Невада. Генеральний директор одного з готелів Дерек Стівенс запропонував до 1000 безкоштовних рейсів до Лас-Вегасу з різних країн світу після пандемії. Він створив цю кампанію, щоб допомогти Лас-Вегасу зберегти репутацію одного з найбільш розважальних міст у світі.

Кіпр

Хоча міжнародні кордони можуть відкриватися, пандемія ще далеко не закінчена. Кіпр повністю покриє всі ваші витрати за відпустку, якщо ви заразитесь вірусом під час відвідування країни.

Підготовлено на основі матеріалу CurlyTales. 


Читайте також:

схожі