Канада надасть 500 безкоштовних авіаквитків для українців

Тим, хто зараз у Канаді, неймовірно пощастило, адже місцева авіакомпанія WestJet надасть 500 безкоштовних авіаквитків на будь-які свої рейси для українців.

За підтримки канадського уряду та Канадського союзу розслення іммігрантів, авіакомпанія WestJet надає 500 безкоштовних квитків для внутрішніх перельотів по Канаді для українських біженців.

Ініціатива реалізується з метою полегшення подорожей українців до кінцевої зупинки перебування в Канаді після того, як вони дістались до країни міжнародними рейсами. 


Наші акаунти в соцмережах:

Телеграм-каналInstagramYouTube та Тік-Ток.


Безкоштовні квитки надаватимуться тільки в одну сторону, до будь-якого місця призначення, куди літає WestJet. Багаж включений в квиток. 

Для того, щоб отримати ваучери на безкоштовні квитки, потрібно звернутися на пошту info@cissa-acsei.org  

30 березня 2022 року уряд Канади також оголосив про тимчасову федеральну підтримку, щоб допомогти відповідним вимогам українцям, які прибули за програмою CUAET, влаштуватися у своїх нових громадах. Ці розширені послуги за програмою переселення, які зазвичай доступні лише постійним жителям, будуть доступні до 31 березня 2023 року і включають:

  • мовну підготовку
  • інформацію про життя в Канаді, наприклад, допомога у записі дітей до школи
  • інформацію та послуги, що допомагають отримати доступ до ринку праці, включаючи наставництво, налагодження контактів, консультування, розвиток навичок та навчання
  • заходи, що сприяють встановленню зв’язків із громадами
  • оцінка інших потреб українців та направлення до відповідних установ
  • послуги, спрямовані на задоволення потреб жінок, людей похилого віку, молоді та осіб LGBTQ2+
  • інші послуги з підтримки розселення, які фінансуються в рамках Програми розселення

Крім того, уряд Канади працює над запровадженням тимчасової фінансової підтримки для покриття основних потреб та організації тимчасового житла для українців, які прибувають до Канади, які ще не мають належного житла.

Нагадаємо, за два місяці з часу відкриття програми Канада вже затвердила 91 500 дозволів на екстрені поїздки. Цей документ дає право три роки проживати та працювати в Канаді. Українці також можуть претендувати на медичне забезпечення та фінансову підтримку від держави.