Готуємо гроші і валізи – насувається Чорна п’ятниця!

Здавалося б, що може бути простіше – зібрав гроші, побачив дешеві квитки, купив. Але ж ні! Не забувайте, що для компаній Чорна п’ятниця –  лише спосіб “втюхати” вам черговий непотріб. Як не натрапити на гачок маркетологів, розкажемо в цьому матеріалі.  

У 2018-му році масові розпродажі авіаквитків, турів та інших послуг для мандрівників розпочинаються вже 19 листопада і триватимуть аж до 26 листопада. Більшість компаній вже проанонсували свої мега-розпродажі із шаленими знижками до 70% (МАУ, Ryanair, Air Malta, Ecolines тощо), але є й такі, які таємно готують сюрпризи. Що потрібно зробити, щоб встигнути забронювати пропозицію за найкращою ціною і не витратити зайвого?

Завчасно визначіться, що саме хочете купити

Одразу скажемо – дешевих квитків буде багато. Кожна компанія (будь-то літак, потяг, автобус чи оренда апартаментів) захоче, щоб ви заплатили саме їй. Але сядьте просто зараз і напишіть 3-5 міст, до яких хочете поїхати і куди хочете купити квитки, детально розпишіть маршрут. 

Потім промоніторте, як можна дістатися до бажаного міста, країни. Допустимо, це Берлін. Туди можна потрапити на МАУ, Ryanair, WizzAir або автобусах Regiojet чи Leo Express. У Чорну п’ятницю заходите на сайти цих компаній і дивитесь вартість квитків. Підходить – купуйте! 

Перевірте ціни на різні дати

До початку розпродажів перевірте ціни на цікаві для вас напрямки і дати. А потім зіставляйте їх з пропозиціями компаній на період проведення Black Friday. Це допоможе уникнути можливих маніпуляцій цін у не найбільш сумлінних продавців. Повірте: спроб обдурити вас буде чимало! Компанії зацікавлені в тому, аби продати товар чи послуг за найдорожчою ціною. 

Підготуйте потрібну суму коштів

Найгірше, що тут може бути – ви знайшли дешеві квитки, але грошей на картці не вистачає. Скоріше за все, за ті 20 хвилин, поки ви будете позичати потрібну суму в батьків, родичів або сусідів, дядя Ваня з Хмельницького купить їх і вже почне пакувати валізу. Тому:

  • Поповніть вашу банківську карту на необхідну суму.
  • Перевірте або зніміть ліміти для розрахунків в Інтернеті на своїй картці.
  • Якщо ви будете купувати авіаквитки на сайтах міжнародних компаній, зокрема WizzAir, уточніть чи застосовує ваш банк “подвійну” конвертацію при таких розрахунках. Якщо така комісія існує, краще звернутися до послуг іншого банку.
  • Радимо встигнути оформити собі картку Монобанку. Він не здійснює подвійну конвертацію, так ще й повертає кешбек за товари, куплені в сфері туризму – авіаквитки, бронювання житла тощо.

Важливо: визначте свій МАКСИМУМ. Тобто суму, вище якої квитки купувати не потрібно. Тільки уявіть: квитки в Барселону за 10€, а в Мілан за 15€, а тут ще й Париж за копійки. Спокуса взяти всі 3 варіанти немаленька, але дайте собі зрозуміти: квитки – це лише маленька частина подорожі, потім ще потрібно витрачатися на житло, харчування, транспорт тощо, а гаманець не гумовий.

Відстежуйте акції та розпродажі

Кількість акційних пропозицій завжди обмежена. Всі авіакомпанії і оператори виділяють на розпродажі обмежений ліміт квитків і турів. Чим швидше ви зреагуєте, тим більше шанси купити пропозицію по максимально низькій ціні.

MyCheapTrip завжди найоперативніше повідомляє про акції та розпродажі. Щоб не пропустити і встигнути скористатися найкращою ціною, підпишіться та увімкніть звукові сповіщення для нашого Телеграм-каналу MyCheapTrip.


 Читайте також: