FlixBus запускає новий рейс із Чернівців до Вроцлава через Львів

Європейський автобусний лоукост-перевізник FlixBus запускає новий рейс із Чернівців до Вроцлава через Львів та відновлює два міжнародні маршрути з України.

Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

З 4 червня FlixBus запускає регулярний рейс з Чернівців до польського Вроцлаву, а також відновлює лінію Чернівці – Варшава. Окрім того, з 3 червня компанія відновить курсування автобусів по лінії Київ – Варшава – Щецин. Автобуси на трьох зазначених маршрутах спочатку будуть курсувати тричі на тиждень – у п’ятницю, суботу та неділю. Однак уже з 28 червня лінія Київ – Щецин курсуватиме 4 рази на тиждень, а Чернівці – Варшава і Чернівці – Вроцлав – 5 разів на тиждень.

З нагоди старту продажів на всіх трьох лініях оголошена акція – квитки від 149 грн. Розпродаж триватиме до 28 травня та поширюється на рейси до 24 червня 2021 року, а кількість акційних квитків обмежена.

Де купити: на сайті Flixbus

FlixBus пропонує: 

  • безкоштовний Wi-Fi в автобусах.
  • додатковий простір для ніг.
  • електричні розетки в автобусах.
  • електронний квиток.
  • можливість змінювати бронювання аж до 15 хвилин до відправлення.

Правила відвідування: туристичне відвідування країн ЄС доступне за безвізом або шенгенською візою.

FlixBus — німецька транспортна компанія, що була заснована у 2013 році в Мюнхені та спеціалізується на пасажирських автобусних перевезеннях. Станом на 2017 рік, компанія здійснювала рейси на 1400 напрямках у 27 країнах Європи. Обслуговує понад 60 мільйонів пасажирів. Серед українських міст є Львів, Київ, Ужгород, Рівне та Житомир. 


Приклад бронювання квитків з Чернівців у Вроцлав:

Приклад бронювання квитків з Чернівців у Варшаву:


 Читайте також:

схожі