Ernest Airlines скасовує 2 рейси зі Львова з кінця січня

А також скорочує кількість польотів за деякими іншими напрямками. Зокрема з лютого 2019 року рейси у Мілан (Бергамо), Неаполь та Рим будуть виконувати лише двічі на тиждень.

Головне:

  • Ernest Airlines відміняє рейси Львів – Мілан (Мальпенса) та Львів – Венеція. Квитки вже недоступні в системі бронювання перевізника, а тим, хто купив квитки, на пошту приходять повідомлення з пропозицією перебронювання або повернення коштів.
  • останній рейс зі Львова у Венецію можна забронювати 21 січня, а в Мілан Мальпенса – 19 січня.
  • також авіакомпанія Ernest скорочує частоти на інших напрямках зі Львова – з лютого 2019 року рейси у Мілан (Бергамо), Неаполь та Рим будуть виконувати лише двічі на тиждень.
  • квитки на рейси зі Львова в Мілан (Бергамо), Неаполь та Рим можна купити лише до 31 березня, тому є ймовірність, що перевізник закриє і їх.
  • точно відомо, що рейси з Києва та Харкова будуть виконуватися без змін аж до осені 2019-го.
  • причина таких дій поки невідомо. Але знаємо, що раніше рейси Ернеста зі Львова постійно затримувалися.

Нові маршрути з України від Ernest Airlines

За рік роботи на українському ринку лоукостер вже двічі збільшував кількість рейсів з нашої країни, а також двічі розширював маршрутну сітку! В червні 2018-го року в системі бронювання лоукостера з’явилися квитки на нові напрямки із Києва: у Рим (Фіумічіно) та у Мілан (Мальпенса). А з березня 2019-го лоукостер відкриває нові рейси з Харкова в Рим та Мілан, а з Києва в Геную.

Про компанію і її затримки рейсів

Ernest Airlines – італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані. Основний центр компанії розташований у Тирані, Албанія. Авіакомпанія є лоу-кост перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією, Україною, Румунією та Іспанією.

Зауважте, що деякі рейси авіакомпанії Ernest виконуються з запізненнями 10-40 хвилин, а в липні рейс зі Львова в Мілан і зовсім відправився з затримкою в 11 годин. Плануйте подорожі з великим запасом часу і уникайте коротких пересадок на інші рейси!


Такий вигляд має система бронювання квитків Ернест на рейс Львів – Венеція:

Такий вигляд має система бронювання квитків Ернест на рейс Львів – Мілан Мальпенса:


Читайте також: