Довгоочікуване оновлення: Укрзалізниця додала можливість купувати квитки на міжнародні рейси у мобільному додатку

У застосунку “Укрзалізниці” відтепер можна придбати квитки на міжнародні поїзди. Для цього потрібно оновити мобільний додаток.

«Укрзалізниця» дозволила через свій застосунок купувати квитки на міжнародні рейси до Польщі: у Хелм, Перемишль і Варшаву та зворотно, а також до Молдови — на новий поїзд Київ — Кишинів.

Про це компанія повідомила 1 листопада.

Також в оновленні стала доступною детальна інформація про маршрут поїзда та час перебування на всіх зупинках, що дозволить пасажирам краще спланувати свою поїздку.

Укрзалізниця запускає 4 нові міжнародні поїзди та 10 рейсів по Україні

Укрзалізниця відкрила продаж квитків глибиною 20 днів на нові поїзди міжнародного сполучення та оптимізувала довоєнні маршрути.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зокрема, йдеться про поїзд №90/89 Київ – Перемишль (Польща) через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.

“Цей поїзд надасть зокрема вінничанам комфортний нічний поїзд до Польщі на додачу до Інтерсіті+ з місцями для сидіння”,

кажуть в УЗ.

Виїзд з Києва о 22:52, прибуття до Вінниці о 02:03, до Тернополя о 06:28, до Львова о 08:55, до Перемишля об 11:13. Зворотний виїзд о 13:45, Львів – 18:25, Тернопіль – 21:03, Вінниця – 01:58, Київ – 05:42.

Поїзд № 351/352 Київ – Кишинів (Молдова) матиме зручну стиковку по станції Унгени з можливістю пересісти на поїзд до станції Ясси (Румунія), пояснююь в компанії.

Поїзд курсуватиме через день відправкою зі станції Київ-Пасажирський о 17:02, прибуватиме на станцію Унгени о 07:53 та прибуватиме до столиці Молдови о 10:38. Зворотно рейс відправлятиметься о 17:45, проходитиме Унгени о 20:51 та прибуватиме до Києва об 11:48.

У листопаді надійдуть у продаж квитки на новопризначений поїзд Харків – Хелм (Польща), з 11 грудня розпочне курсування новий щоденний рейс австрійської залізниці Відень (Австрія) – Чоп

В УЗ також заявили про прискорення популярних нині міжнародних рейсів:

  • № 23 Київ — Хелм пришвидшується на 2 години в обидві сторони;
  • № 67 Київ — Варшава пришвидшується на 2 години до Польщі і на 1 годину до України.

Нові графіки курсування, а також квитки вже доступні на сайті booking.uz.gov.ua та в касах Укрзалізниці.

Нові рейси по Україні

АТ “Укрзалізниця” в оновленому графіку руху пасажирських поїздів передбачило 14 нових рейсів та оптимізувало 58 рейсів як по Україні, так і в міжнародному сполученні.

Поїзди та громадський транспорт функціонуватимуть за розкладом на час воєнного стану

Зокрема, Укрзалізниця анонсувала рейс №769/770 Жмеринка – Хутір-Михайлівський – нове експериментальне сполучення для деблокованої північної Сумщини зі столицею та Вінниччиною. Серед нових рейсів також є №266/265 Ковель – Ужгород, №65/66 Харків – Умань (який сполучить обидва міста з Дніпром).

Три нові напрямки, які відкриються найближчим часом: № 111/112 Ізюм – Київ, 131/132 Запоріжжя – Львів (через Київ, Житомир та Ковель), № 191/192 Краматорськ – Одеса (через Дніпро).

Крім того, відновлюється ціла низка маршрутів, що курсували до повномасштабної війни:

  • № 3/4 Запоріжжя – Львів подовжено до Ужгорода на щоденній основі;
  • № 5/6 Запоріжжя – Івано-Франківськ подовжено до Рахова;
  • № 15/16 Харків – Івано-Франківськ подовжено до Рахова;
  • № 17/18 Харків – Львів подовжено до Ужгорода;
  • № 21 Харків – Львів подовжено до Трускавця;
  • № 41/42 Дніпро – Львів подовжено до Трускавця;
  • № 149/150 Кременчук – Івано-Франківськ подовжено до Ворохти;
  • № 45/46 Харків – Ужгород повертається до курсування через Суми, що надасть зручне сполучення північно-східному регіону з Закарпаттям;

Для низки швидкісних маршрутів Укрзалізниця оптимізувала тривалість та час прибуття на кінцеві станції.

Зазначається, що на дільницях із найбільшим пасажиропотоком вдвічі збільшено кількість вагонів у 17 існуючих поїздах, що дає можливість більш ефективно використовувати парк локомотивів та зменшити витрати електроенергії на тягу.