Чоловік сів на нічний потяг у Британії, а зранку прокинувся на тій же станції

Цього тижня залізниця у Британії працює з затримками через екстремальну спеку. Деякі маршрути скасовують, людям повертають гроші за квитки.

Пасажир сів на нічний поїзд із Ґлазґо до Лондона, проспав ніч у купе, а на ранок 20 липня виявив, що не зрушив з місця, повідомляє Daily Record.

Джим Меткаф користується нічним Каледонським експресом вже 15 років. Це один з лише двох спальних поїздів, які досі існують у Великій Британії.

Чоловік заснув рано, об 11 вечора, а о п’ятій ранку його розбудив стук у двері купе. Там стояв провідник зі сніданком і кавою, який пояснив, що поїзд так і не виїхав із Ґлазґо, але треба звільнити вагони. Меткаф, який мав їхати до Лондона по роботі, просто пішов додому.

Вже тиждень залізниця у Британії працює з затримками через безпрецедентну теплову хвилю. Швидкість поїздів знизили і час у дорозі збільшився щоманменше вдвічі. Низку маршрутів просто скасували.

Керівництво Каледонського експреса вибачилося перед пасажирами, пообіцявши компенсувати вартість квитків. Скасування рейсу пояснили несправностями на коліях, викликаними екстремальною температурою.

Взято з матеріалу видання Хмарочос.