Безкоштовні чартерні рейси в Канаду для українців

Українці, які вже отримали канадську візу за програмою CUAET, зможуть зареєструватися на безкоштовний чартерний рейс до Канади. 

Ці рейси будуть доступні більш ніж 90 000 українцям, які отримали дозвіл на екстрену поїздку до Канади, – оголосив уряд Канади. Найближчими днями українці, які отримали візи для приїзду до Канади за програмою CUAET, отримають електронною поштою інформацію про те, як зареєструватися.

Загалом з Варшави вилетять 3 чартерні рейси у різні дні та різні міста:

  • перший рейс відправиться до Вінніпега 23 травня;
  • другий – до Монреалю 29 травня;
  • а третій – до Галіфакса – 2 червня.

“На даний момент ми прийняли близько 92 000 заяв щодо програми надзвичайної допомоги, в основному з кінця березня, і зараз вони обробляються досить швидко, тому я очікую, що це число зростатиме”.

Міністр імміграції Канади Шон Фрейзер

American Express Global Business Travel керуватиме бронюванням квитків для осіб, які мають право на участь у програмі, від імені уряду Канади. Офіційним авіаперевізником виступить компанія Momentum Solutions.


Наші акаунти в соцмережах:

Телеграм-канал, InstagramYouTube та Тік-Ток.


По прильоту до Канади усіх пасажирів забезпечать безплатним житлом на 14 днів.

30 березня 2022 року уряд Канади також оголосив про тимчасову федеральну підтримку, щоб допомогти відповідним вимогам українцям, які прибули за програмою CUAET, влаштуватися у своїх нових громадах. Ці розширені послуги за програмою переселення, які зазвичай доступні лише постійним жителям, будуть доступні до 31 березня 2023 року і включають:

  • мовну підготовку
  • інформацію про життя в Канаді, наприклад, допомога у записі дітей до школи
  • інформацію та послуги, що допомагають отримати доступ до ринку праці, включаючи наставництво, налагодження контактів, консультування, розвиток навичок та навчання
  • заходи, що сприяють встановленню зв’язків із громадами
  • оцінка інших потреб українців та направлення до відповідних установ
  • послуги, спрямовані на задоволення потреб жінок, людей похилого віку, молоді та осіб LGBTQ2+
  • інші послуги з підтримки розселення, які фінансуються в рамках Програми розселення

Крім того, уряд Канади працює над запровадженням тимчасової фінансової підтримки для покриття основних потреб та організації тимчасового житла для українців, які прибувають до Канади, які ще не мають належного житла.

Нагадаємо, за два місяці з часу відкриття програми Канада вже затвердила 91 500 дозволів на екстрені поїздки. Цей документ дає право три роки проживати та працювати в Канаді. Українці також можуть претендувати на медичне забезпечення та фінансову підтримку від держави.


Читайте також: