Bees Airlines буде виконувати чартерні рейси в Кенію

Новостворена українська авіакомпанія Bees Airlines планує виконувати чартерні рейси в Кенію вже з 16 квітня.

Туроператор TPG спільно з лоукостером Bees Airline запускає чартерні авіарейси з Києва (Жуляни) в Момбаса (Кенія). Це буде перший маршрут Bees Airline, повідомляє прес-служба TPG в Facebook.

Bees Airline зробить рейси 16 і 25 квітня і 4 травня. Зворотні рейси до Києва – 26 квітня і 5 травня. Літак буде заходити на посадку в Єгипті для дозаправки. Квитки до Кенії доступні при купівлі турів.

Нагадаємо, Bees Airline буде працювати відразу у двох сегментах – як лоукостер і чартерна авіакомпанія. Для створення нової авіакомпанії Bees Airline знадобилося декілька мільйонів доларів. З них більшу частину було витрачено на отримання дорогих літаків, на їхнє утримання та обслуговування. Водночас статутний капітал компанії складає 10 млн грн. «Станом на зараз ми вклали близько $ 1 млн. Ми розраховуємо вийти на операційний прибуток на другий рік роботи», – говорить менеджер компанії.

На чому літатиме: новий перевізник вже взяв в лізинг перші два літаки Boeing 737-800. “У наступному році ми хочемо взяти ще два повітряних судна. А на 2022 рік ми розраховуємо, що в нашому парку буде вже шість літаків”, – повідомив директор Bees Airline Євген Хайнацький. До липня поточного року він керував українською авіакомпанією SkyUp Airlines.

Звідки: Bees базуватиметься в аеропорту Київ ім. Ігоря Сікорського. “Він досить вдало розташований, багатьом киянам зручніше добиратися сюди, а не в Бориспіль”, – пояснює директор Bees Airline Євген Хайнацький. Зараз компанія очікує передачі літаків, які стоять в Польщі в аеропорту Жешува. Раніше їх використовувала авіакомпанія МАУ.

Хто власник: офіційним власником значиться Сергій Смирний. На ринку ходять чутки, що власником є Tez Tour.


Читайте також:

схожі