Туреччина запроваджує повний локдаун, проте не для українців

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні з 29 квітня по 17 травня в Туреччині буде діяти повний локдаун. 

Про це повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган в телезверненні. Відповідно до нових епідеміологічних заходів міжміські поїздки будуть можливі тільки при наявності дозволу, а міжміський транспорт буде працювати тільки з 50-процентним завантаженням.

Проте міністр культури і туризму Туреччини Нурі Ерсой заявив, що суворі коронавірусні обмеження не торкнуться туристів з інших країн.

“Обмеження не стосуються туристів, які відвідують Туреччину. Вони можуть гуляти вулицями зі своїми паспортами, якщо хочуть”, – сказав міністр.

“Обмеження, які були введені, спрямовані на зменшення кількості випадків інфікування в нашій країні. Комендантська година не стосується туристів, які прибули в країну з-за кордону”, – додав він.

За його словами, в Туреччині діє сертифікація безпечного туризму, яка цьогоріч посилена. Програма передбачає виконання вимог епідобмежень готелями, ресторанами, музеями та іншими туристичними місцями. Міністр повідомив, що найближчим часом пройде вакцинація працівників туристичної сфери, що також підвищить рівень безпеки для відпочивальників.


Читати також:

схожі