Зловіть найнижчу ціну на Booking

Booking – один з найбільших інтернет-агрегаторів, де можна забронювати житло – від ліжка в хостелі до вілли. Під час користування сервісом є декілька трюків, які допоможуть справді зекономити. Поговоримо саме про них.  

Зареєструйтеся

Для цього потрібна всього хвилина, зате ви отримаєте вартість приблизно на 5-10% меншу, ніж для незареєстрованих користувачів. Ба більше, якщо бронюватиме житло на цьому сервісі досить часто, гарантовано отримаєте знижку в 10%, як для постійного користувача сайту.  

Не ведіться на маркетингові гачки

Booking говорить, що це останній номер за такою ціною або що хтось тільки-но забронював такий же – це все лише маркетингові гачки сервісу. Не спішіть! У вас ще точно є час переглянути всю інформацію про житло і зважити «за» та «проти».  

Найперше, що вам запропонують, – найвигідніша пропозиція – пропускайте її

Так, Booking говорить, що це найвигідніша пропозиція, проте навіщо йому довіряти? Побачивши таку, Ви самі зрозумієте, що вона далеко не найдешевша. Зазвичай єдеться про готелі класу «люкс» чи «преміум», які коштують декілька тисяч гривень за ніч.  

Гляньте на карту

У великих європейських містах краще вибирати хостели недалеко від центру міста. Так ви зможете зекономити на переїздах. Пам’ятайте проїхатися в громадському транспорті в Західній Європі обійдеться вам у декілька євро, а часто, аби дістатися до віддаленого хостелу, потрібно робити ще й пересадки. Тому завчасно прорахуйте маршрут і вирішить, чи коштує воно того – зекономити 10 євро на житлі, аби потім витратити їх на переїзди.  

Бронюйте житло без можливості відміни

Житло на Booking можна забронювати з можливістю скасування бронювання або без неї. У другому випадку вийде дешевше на декілька євро. Тому тут вирішувати вам – зекономити чи перестрахуватися.  

Бронюйте житло з можливістю відміни

Ні, ми нічого не наплутали – у попередньому пункті і справді радили вам бронювати без можливості скасуванні. Проте у нинішньому випадку теж є свої плюси. Ви можете забронювати житло, а через деякий час вдасться знайти щось більш вигідне. У такому випадку просто відміняєте бронювання, і хапаєтеся за новий варіант, при цьому нічого не втрачаючи. Застереження: сервіс запам’ятовує ваші дії, тому при частих відмінах бронювань, в один момент вам можуть просто відмовити. Чому б тоді не створити ще один, новий акаунт? 😊