В Амстердам за 25,8€ в один бік

Пропозиція, від якої неможливо відмовитись. Ми знайшли для вас ідеальний варіант поїхати в нідерландську столицю уже за місяць.

Головне: 

  • звісно, про прямий рейс не може йти мова, але пересадка всього одна – зі Львова летимо на Ryanair в німецький аеропорт Дюссельдорф Веце, а звідти пересідаємо на комфортний автобус від FlixBus і ще 3 години роздивляємось німецькі і голландські краєвиди на шляху в Амстердам.
  • найдешевші квитки на автобус є практично на будь-які дати, а от підібрати копійчані квитки на літак складніше – найдешевші варіанти знаходимо на початок жовтня.
  • поїздка в один бік обійдеться Вам у 25.8€, в обидва боки – 51.6€. 
  • у вартості квитків Ryanair – лише ручна поклажа до 10 кг, у FlixBus обмежень по багажу, в принципі, немає.
  • великий плюс того, що в Амстердам ви приїдете на автобусі, – не треба добиратися з аеропорту за шалені гроші. Квиток на громадському транспорті в Амстердамі коштує 3.20€. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Де купити: на сайті Ryanair або Kiwi

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків,тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Важливо: відтепер Ryanair літає з терміналу F аеропорту “Бориспіль”. Будьте обережні. Деталі тут. 

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 37€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Bolt дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків зі Львова в Дюссельдорф Веце в обидва боки у жовтні:

Приклад бронювання квитків з Дюссельдорфа в Амстердам на FlixBus в обидва боки:


Читайте також: