В Абу-Дабі туристів безкоштовно вакцинуватимуть від COVID-19

У столиці ОАЕ Абу-Дабі туристам пропонують пройти безкоштовну вакцинацію від коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на органи охорони здоров’я Абу-Дабі (SEHA).

Відвідувачі з візами, виданими Абу-Дабі, та власники паспортів, які мають право на туристичну візу, у разі прибуття в ОАЕ через Абу-Дабі можуть забронювати безкоштовні вакцини.

Власники документів про право на проживання або в’їзних віз, термін дії яких закінчився, також мають право на безкоштовні щеплення в Абу-Дабі.

SEHA в Абу-Дабі пропонує вакцини китайського державного виробника ліків Sinopharm та Pfizer/BioNTech.

Інформація щодо того, чи можна туристам безкоштовно щепитися в інших еміратах, не наводиться.

За даними органів охорони здоров’я ОАЕ, цього місяця майже 85% населення отримали принаймні одну дозу вакцини. Водночас не вказується, скільки людей отримали дві дози.

За останній місяць кількість заражень в ОАЕ зросла, і в Абу-Дабі все ще існують обмеження на в’їзд, включно з домашнім карантином та ПЛР-тестуванням з інтервалом після прибуття. Люди, які їдуть з інших еміратів, також проходять тестування.

FILE PHOTO: Empty vials of the Pfizer-BioNTech coronavirus disease (COVID-19) vaccine are seen at The Michener Institute, in Toronto, Canada January 4, 2021. REUTERS/Carlos Osorio/File Photo

Як пише агентство, мандрівники з 27 країн, включно з Китаєм, Німеччиною та США, можуть в’їжджати без карантину після прибуття.

Cтаном на цей час, у світі загалом від початку пандемії підтверджено 179 614 367 випадків коронавірусу. Кількість смертей становить 3 890 270. А одужали від коронавірусу вже 164 314 157 людей.

схожі