Україна зберігає авіасполучення з усіма ключовими містами Європи – Кубраков

Україна, попри інформаційну напругу через можливе повномасштабне вторгнення російських військ, зберігає авіасполучення з усіма ключовими містами Європи.

Про це розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков на пресбрифінгу.

“Наразі можу констатувати, що забезпечено авіасполучення України з усіма ключовими європейськими містами завдяки операційній комунікації між іноземними та українськими авіаперевізниками”, – сказав він.

Також Кубраков наголосив, що повітряний простір над Україною залишається відкритим.

“Попри всі інформаційні атаки, небо над Україною залишається відкритим. На сьогодні ситуація в повітряному просторі України керована, стабільна. Безпека польотів забезпечується повною мірою. У нас є винятки – це ситуація над Чорним морем, де відбуваються незаконні навчання Російської Федерації, але це обмеження не є критичним для польотів над територією України”, – сказав міністр.

«До таких сценаріїв форс-мажорних ситуацій у нашому авіапросторі ми готувалися з 2014 року. В нас проводяться регулярні навчання, залучені всі наші органи. Нинішнє скасування рейсів низкою іноземних авіакомпаній продиктоване виключно інформаційним загостренням ситуації, а не реальними змінами щодо безпеки польотів», – заявив Кубраков.

Міністр наголосив, що держава працює над оперативним заміщенням скасованих рейсів українськими авіаперевізниками, й наразі «авіасполучення Києва з ключовими містами Європи забезпечено в повному обсязі».

Радник міністра, директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексій Дубревський зазначив, що зміни в розкладі відбуваються у зв’язку з політичною ситуацією, кризою в Україні або у зв’язку з питаннями безпеки.

«Я вважаю, що це питання сьогодні заполітизоване. Українське небо не закрите, і ми спроможні забезпечувати високий рівень безпеки польотів і пасажирів», – запевнив Дубревський.

 


Читайте також:

схожі